Hijyen & Kalite
Yemek üretimi gibi hassas bir konuda hizmet vermenin bilinciyle her türlü önlemi alarak, uygun maddeler kullanarak hijyen ve temizliği sağlamaktayız.

Hijyen politikamız;
Altın Tatolarak biz, halk sağlığının ve güvenliğinin en üst seviyede korunmasını sağlamaktan yola çıkarak müşterilerimize en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Bu politika doğrultusunda; aşağıdaki noktalarda, yüksek standartlarda kontrol sağlamaktayız.

Hammadde;
Kendi alanında lider firmalarla çalışmakta; kaliteli, sağlıklı, güvenli, TSE standartlarına uygun hammaddeler seçmekte, ambalaj, depolama, sevkıyat kriterleri göz önüne alınarak kontrolden geçirilip teslim alınmakta, tedarikçiler yılda en az bir defa olmak üzere denetlenmektedir.

Temizlik;
Üretimin tüm alanında, kullanılan tüm ekipmanlarda Johnson Diversy ürünleri kullanılmakta ve dezenfeksiyon sağlanmaktadır.

Pest Kontrol;
Uzman bir firmayla sözleşme yapıp, tüm fabrika binamız profesyonel ilaçlama hizmeti almakta ve ayda bir defa ilaçlama ve bir defa da kontrol yaptırmaktadır.

Personel;
Üretimde ve sevkıyatta çalışan personellerimiz işe başlamadan önce sağlık muayenesinden geçirilmekte ve periyodik olarak takibi yapılmaktadır. Üretim, sevkıyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite, taşıma, sevkıyat, dağıtım vs. eğitimleri verilmektedir.

Üretim;
Hammadde tedariğinden, ürün sizlere ulaşıncaya kadar üretimin tüm aşamalarında (depolama, ön hazırlık, işleme, sevkıyat)  denetimler sürekli yapılmaktadır. Üretilen her üründen şahit numune alınıp, uygun şartlarda 72 saat süreyle muhafaza edilmektedir. Ayrıca aylık olarak kullanılan su ve üretilen yemekten örnekler alınıp mikrobiyolojik analizleri çalışmakta olduğumuz akredite bir laboratuarda yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz
Yerinde Yemek Hizmetleri
Taşıma Yemek Hizmetleri
Kurumsal
Hakkımızda Kalite Politikamız
Personel Politikamız Hijyen Politikamız
Kalite Belgelerimiz İnsan Kaynakları
Web sitemiz yeni tasarımı ve yenilenen alt yapısıyla yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz...
Devamı